Kontakujte nás

BRETTON s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá už dováža na Slovensko výhradne značku Rossignol a distribuje jej produkty (vrátane sortimentu pre pretekárov) do športových predajní a športových klubov. Spravujeme vlastnú predajňu v Banskej Bystrici, kde v letnej sezóne ponúkame špičkové bicykle CUBE.

Podporujeme mladých pretekárov jednotlivo aj hromadne, formou Rossignol Cup spolu so Slovenskou Lyžiarskou asociáciou. Sme veľmi hrdí na to, že od začiatku spájame našu značku aj s Petrou Vlhovou - budúcou a už aj súčasnou nádejou slovenského lyžovania. Sme nápomocní aj ďalším mladým pretekárom a držíme im palce, aby sa presadili v celosvetovej konkurencii, čo je vždy taký menší zázrak. Našu prácu robíme s nadšením športovca, aj keď to veľa krát nie je jednoduché, zvlášť keď zima nie je biela. Vždy sa však tešíme na tú ďalšiu a veríme, že bude lepšia ako tá predchádzajúca.

Tešíme sa aj na Vás, našich zákazníkov - na svahoch pri testovaní nových modelov a v predajniach, ktoré ponúkajú Rossignol produkty.


Pošlite nám správu

captcha

Adresa

Predajňa sa nachádza na veľmi ľahko prístupnom mieste, s bezplatným a bezproblémovým parkovaním.

Zvolenská 177
97405 Banská Bystrica
Pondelok 9.30  -  18.00
Utorok 9.30  -  18.00
Streda 9.30  -  18.00
Štvrtok 9.30  -  18.00
Piatok 9.30  -  18.00
Sobota 9.30  -  12.00
Nedeľa zatvorené