Otestujte eBike

Príď aj Ty na vlastnej koži vyskúšať eBike

Otestuj eBike

Príď aj Ty na vlastnej koži vyskúšať eBike

Predstavenie eBikov

Túto sezónu máme pre vás v ponuke aj čoraz populárnejšie populárnejšie elektrické bicykle – tzv. eBiky.

Elektrické bicykle CUBE sú vybavené najnovším pohonom Bosch, ktorý je považovaný vďaka svojim vlastnostiam a technológiám za Ferrari medzi elektropohonmy používanými na bicykloch. V bicykloch Cube je úspešne spojený kvalitný pohon Bosch s vysokokvalitnými komponentami bicykla, geometria Agile Ride je starostlivo prispôsobená pre uchytenie pohonnej jednotky a akumulátora.

Dohodnite si testovaciu jazdu!

Radšej raz vyskúšať ako viac krát čítať :) Zavolajte nám a prídte si vyskúšať eBike! Tel. číslo: 0918 891 425

Protokol na požičanie bicykla nájdete tu.

eBiky sú pre všetkých

Ebike stimuluje našu mobilitu a je jedným z najatraktívnejších, najpohodlnejších a najjednoduchších dopravných prostriedkov dnešnej doby. Pozitívne vplýva na naše zdravie, životné prostredie a spoločnosť.

Rozmanitý výber

Moderné komponenty a dizajn systémov BOSCH predstavujú základ pre rozmanitý výber bicklov – Horské bicykle, trekkingové alebo mestské.

Všetky komponenty systému BOSCH sú perfektne zosynchronizované. PERFORMANCE CX LINE

Nový Performance CX Line nezaisťuje len podstatne silnejšiu akceleráciu, ale vďaka optimalizovanej pohonnej jednotke a inovatívnym technológiam je ešte presvedčivejší na horských chodníkoch a v teréne. Objavte  a nastavte si ešte vyššie ciele na ceste k vrcholu.

Motor Performance CX  ponúka so 75 Nm krútiaceho momentu jasne zreteľný nárast výkonu. Tento výkon je podporený aj riadiacou jednotkou v menšom púzdre. Poskytuje účinné zrýchlenie a dlhodobý výkon aj v najstrmších kopcoch alebo v alpskom teréne.


AKUMULÁTOR POWERPACK

PowerPack 300 a 400

Spoľahlivé a odolné líithium-íonové batérie bez pamäťového efektu a samovybíjania. Špeciálny systém riadenia batérie ochraňuje akumulátor pred preťažením, podpätím a prehriatím.

Majú najnižšia hmotnosť vo svojej triede a najrýchlejšie nabíjanie zo všetkých eBike batérií

PowerPack 500

Nový akumulátor PowerPack 500 je perfektná voľba e-horských cyklistov, športových jazdcov a pre každého kto jazdí dlhšie vzdialenosti. Vďaka tejto batérii vyleziete aj najstrmšie svahy alebo prekonáte všetky prekážky na dlhých trasách.

- 40 článkov najvyššej hustoty energie (190Wh/kg) s najmenšou veľkosťou batérie najnižšej hmotnosti na trhu

- viac energie pri nezmenenej veľkosti v porovnaní s PowerPack 400

- nabíjanie na 100% = 4,5h alebo 50% = 2hPalubný počítač

S palubným počítačom Intuvia môžete ovládať svoj eBike ľahko a intuitívne. Spoľahlivo informuje o aktuálnej rýchlosti, vzdialenosti, dobe jazdy a dojazde. Systém rozpozná, či ste v optimálnom rozmedzí pohonnej jednotky a odporúča vyšší alebo nižší rýchlostný stupeň. Môžete si navoliť jeden s piatich jazdných režimov – Eco, Tour, Sport, Turbo a Off


Váš bicykel si zaslúži mať o seba postarané, aby Vás mohol podržať v správnych momentoch. Postaráme sa o Váš bicykel, pozrite si naše služby.